Jdi na obsah Jdi na menu
 


NJK (nejlepší kámošky)

23. 12. 2007

Tak a tohle jsou moje NJK

(Nejlepší Kámošky)

Moje úplně super kámoška se jmenuje SEDA ALEXANJAN a zná jí snad každej na světě. Musela sem jí dát sem jako první ale neptejte se proč!!! Mám jí strašěn moc ráda ale zrovna teď mě naštvala protže mi nechtěla něco strašně životně důležitýho říct!! A abyste věděli proč já zná asi každej tak já vám to vysvětli vždycky když jdeme na tatran tak jí zdraví každej člověk...A toho třeba ani nezná a to je vždycky strašná prča ona vždycky totiž strašně zuří. Jakto že ji všichni zdraví (co já bych za to dala) No jinak je to hezká hoka z čehož vyplývá že jí skoro každej kluk balí...Doufám že se nenaštvě když to tu řeknu...Slíbila sem jí že o ní napíšu nejdelší článek na světě tak píšu. Je to opravdu suppa kámoška kterou má hrzně moc ráda. I když mně někdy neuvěřitělně sere a mám takový výbuchy jako třeba ,,Už na mně nikdy nemluv ty Sedo!!!" atd... Jinak mně s ní baví nejvíc chodit když je hezky ven na brusle, a po tatraně a KUPOVAT SI S NÍ TORTILU!!!(ta nám chutná že Sedo no vlastně Seda taky ráda kuličky(čokoládový)) Kdo se jí líbí vám neřeknu...S kym chodí to vám taky neřeknu(protože to newim. Já vim že bych to měla jako její kamarádka vědět ale ona mi to nechce říct)No a to je asi vše jetě bych vám toho řekla stranšě moc jenže pak bych vám omylë řekla i to ci nemám a to fakt nechci(by se mnou nepromluvila a žo skonání světa) Takže to je Seda:

Obrazek

Moje první NJK se jmenuje Zuzana Syrová. Je s ní opravdu sranda. Je to má úplně nejvíc NJK protže ona mi nikdy leže a nikdy mně nezradí. Známe se od první třídy ale je má NJK až asi od 6. třídy možná i míň. Nejradši by se stala fotografkou bo archeoložkou (no coment k tý archeoložce. Taky ráda hraje SIMS 2. Teď zrovna si přeje k vánocům Sims 2 TROSEČNÍK a asi to i dostane (jako to sims 2) No a ještě vám můžu říct že je strašně prdlá a střelená a že se baví víc s klukama než s holkama a že prostě....No.....prostě už nic.....HAHAHAHA =O) A tady její foutou!!!

Obrazek

Dalši moje NJK se jmenuje Pepuna Strnadová. Byla moje NJK už od první třídy. Seznámili jsme se na nauce no a pak jsme byli NJK a jezdili jsme spolu na výlety a tak, Byla jmse s ní dokonce i v BIBONE a to asi 3krát bo 4krát. Pak jsem to odvolala teď v sedmičce ale stejnak jí mám furt jako NJK protože ono to jiank asi už nejde. Jinak newim co jí baví ale vim že jí baví se koukat na ŠTĚPÁNA W. kterýho balí, pak hledat stále něco o TOKIO HOTEL. Její idolkou je asi VICTORIA BECKHAM ale fakt nechápu proč, pak zdřejmně asi ráda hledá na nettu různé druhy mobilů podle jejího počítače ke má snad milion fotek. No a pak  má ráda PARIS HILTON je z ní úpa posedlá (můj osobní názor) n a proto se jí asik taky líbí RŮŽOVÁ protože skoro v ničem jiném nechodí než v ŽŮŽOVÉ. No a jinak je úplně nejstřelenější na celým světě protože to by ste museli slyšet její komentářr např: Proč vymysleli ledničky když jsou mrazáky atakdáleatakdále!!No a tady její foto:

Obrazek

Moje další NJK se jemnuje Kateřina Stráská ale mi jí říkáme KACHNA(mimochodem vymyslela sem to já) A vymyslela jsem to proot protže jednou jsme měli jít jako převlečený za čerty ne a oni furt nešli a atak jsem se na**** a řekla jsem ty voe kde je ta Kachna a od tý doby jí všichni říkáme KACHNA. Jinak jí baví bejt na nettu(to si myslim já) Pozorovat jejího idola Pe*** Mis*****. Pak se jí líbí nějakej asi něco ne s asi Strako ne STRIFI a je to asi zpěvák a je z CINEMA BIZZARE a to se jí líbí. Ráda asi chodí ven s kámoškama atd.. Taky má ráda Christimu Agulieru(asi) A dřív se jí líbíilo TOKIO HOTEL ale ted ho úpa NESNÁŠÍ!!!! co se dá dělat že??? No jinak jí mám taky mocka moc ráda. Hrajeme u ní skoro vždycky Sims nebo jsem skoro vždycky na nettu a je s ní strašně sranda VIĎ KACHNĚ!!! Tak a tady je její foutou!!!

Obrazek

Pak mám za NJK Luciánku Kelnerů ale já jí říkám LUCIÁNKO KELTNEROVÁTKOVÁ protože se mi to strašně líbí. Jinak líbí se jí TOKIO HOTEL a nejvíc asi Bill bo Tom Lulo??? Pak jí abví chodit d klukama měla už jich asi 100 milióńů a teď má taky nějakého kluka jenuje se Honzík jeslti to můžu říct je celkem hezkej ale měla lepší. Jinak její nejkratší vztah byl 30vteřin protože když jsem spali ve SCHOOL tak ležela vedle jednoho hustýho kluka a on se k ní otočil a řekl chceš se mnou chodit a ona řekla jo a apk za 30 vteřin se otočil že si to rozmyslel a že se s ní rozchází, To bylo fakticky hustý no ale to je jedno to už je dávno. Jinak jí mám strašně moc ráda. Mám s ní mnoho tajmestvía moc jí důvěřuju a tady máte její foto:

Obrazek

A teď vám vyjmenuju ještě kámošky které mám taky ráda protože mně už neba to psát ty slohy tak po ZUZE mám taky ráda ještě SEDU ALEXANJAN, pak Marťu Kršnákovou, Janu Kábelovou, Lucku Jabůrkovou, Naty Toncarovou, Monču Stříhavkovou, Anežku Kubernovou atd.......

A to je vše papapapa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No....

(Lula KELTNERÁTKOVÁTKOVÁ, 13. 1. 2008 16:40)

Já ti dám 1000 milionů ty..........to je pomlouváníí!!!!!! Já si jenom užívám života (hahaha, už si začínám připadat jako Tom...XD) Ale neboj Luciánko, pořád se mi víc líbí Billouš, i když ty jeho xichty...ne kecám...je krásnej...
Jo a decentní reklamoša ná můj web : kotaya.blog.cz

Lulo Lulo..

(Pepuna, 23. 12. 2007 17:18)